Kunena 6.2.4 Released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.2.4 [K 6.2.4] which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.3.x/4.4.x/5.0.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.1 / K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.2

Question JoomlaTR Kunena default_ex_tra Teması

More
14 years 9 months ago - 14 years 9 months ago #1 by ugur
Kunena temaya küçük bir operasyon yaptım. Bu saate ancak bu kadar ama ileride pro temalar sunabilirim. Temanın resimlerinide eklyiyorum güle güle kullanın.

Not: Temayı yüklemek için, indireceğiniz zipli dosyayı masaüstüne açın. default_ex zipli dosyayıda masaüstüne açın.

* FTP'den joomla ana dizin/components/com_kunena/templates/ içine gönderin. (default_ex eski temasını yedek alın. Daha sonra kullanmanız için)

Last edit: 14 years 9 months ago by ugur.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 9 months ago #2 by ugur
ugur wrote:

Kunena temaya küçük bir operasyon yaptım. Bu saate ancak bu kadar ama ileride pro temalar sunabilirim. Temanın resimlerinide eklyiyorum güle güle kullanın.

Not: Temayı yüklemek için, indireceğiniz zipli dosyayı masaüstüne açın. default_ex zipli dosyayıda masaüstüne açın.

* FTP'den joomla ana dizin/components/com_kunena/templates/ içine gönderin. (default_ex eski temasını yedek alın. Daha sonra kullanmanız için)

İndirmek için lütfen tıklayınız

More
13 years 6 months ago #3 by anoel
bir temanın butonlarına basit bir photoshop düzeltmesi yapmışsınız. Sırf sitenizin reklamı olsun diyede buraya koyuyorsunuz. Önce güzel bir tema yapın insanlar görsünler kunena çıkalı nekadar oldu hiçbirinizden 1 tema yok. Ve sitenizde tam anlamıylada teknik bir destek yok. Bırakın yapanlar yapsın siz izleyin.

• joomla
  • joomla's Avatar
  • Visitor
13 years 6 months ago - 13 years 6 months ago #4 by joomla
Replied by joomla on topic Re:JoomlaTR Kunena default_ex_tra Teması

anoel wrote: bir temanın butonlarına basit bir photoshop düzeltmesi yapmışsınız. Sırf sitenizin reklamı olsun diyede buraya koyuyorsunuz. Önce güzel bir tema yapın insanlar görsünler kunena çıkalı nekadar oldu hiçbirinizden 1 tema yok. Ve sitenizde tam anlamıylada teknik bir destek yok. Bırakın yapanlar yapsın siz izleyin.

1 Yıl 2 ay önce yapılmış. Kaldı ki JTR reklama ihtiyacıda yoktur. Basit düzenleme diyorsunuz yapın bir tane paylaşın. Bülbül gibi şakırdamak kolay geliyor size. Bazılarının farklı işleri var sizin vaktiniz bol yapın paylaşın bizde yararlanalım.

Not: Sizin derdiniz farklı. Foruma giremediğiniz içinmiş meğerse.:woohoo:
Last edit: 13 years 6 months ago by joomla.

More
13 years 6 months ago - 13 years 6 months ago #5 by anoel
sana mı düştü. Çok güzel laf ediyorsun git bak bakim benim yaptığım temalara. Ondan sonra konuş. Senin gibi gerzeklere böyle temları yapıp yediriyorlar işte.

Farklı işler derken ne yapıyorlar. Forumda destek 0 hiçbir konu hakkında kesin bir bilgileri yok. Benim banladılar çünkü lafımı esirgemem reklmasa reklam emekse emek. Yapsınlarda görelim. Photoshop ta boyama yapmaya benzemez, kod yazmak.
Last edit: 13 years 6 months ago by anoel.

• joomla
  • joomla's Avatar
  • Visitor
13 years 6 months ago #6 by joomla
Replied by joomla on topic Re:JoomlaTR Kunena default_ex_tra Teması

anoel wrote: sana mı düştü. Çok güzel laf ediyorsun git bak bakim benim yaptığım temalara. Ondan sonra konuş. Senin gibi gerzeklere böyle temları yapıp yediriyorlar işte.

Farklı işler derken ne yapıyorlar. Forumda destek 0 hiçbir konu hakkında kesin bir bilgileri yok. Benim banladılar çünkü lafımı esirgemem reklmasa reklam emekse emek. Yapsınlarda görelim. Photoshop ta boyama yapmaya benzemez, kod yazmak.

Arkadaşım konuşmalarınıza lütfen dikkat edin. Kimse kimseye tema yedirdiği yok. 37 yaşındayım ilk defa bu şekilde bir laf işitiyorum. Yaptığınız çok ayıplı kelimeler. Belliki sizi yetiştirenler iyi yetiştirememiş.

More
13 years 6 months ago #7 by ugur

joomla wrote:

anoel wrote: sana mı düştü. Çok güzel laf ediyorsun git bak bakim benim yaptığım temalara. Ondan sonra konuş. Senin gibi gerzeklere böyle temları yapıp yediriyorlar işte.

Arkadaşım konuşmalarınıza lütfen dikkat edin. Kimse kimseye tema yedirdiği yok. 37 yaşındayım ilk defa bu şekilde bir laf işitiyorum. Yaptığınız çok ayıplı kelimeler. Belliki sizi yetiştirenler iyi yetiştirememiş.

Yazışmanıza gerek yok. Ortada tartışma üretecek bir konuda yok. Yönetime bildirdim gerekeni yaparlar. Konuyu kapatıyoruz.

More
13 years 6 months ago #8 by anoel

joomla wrote:

Yaş olayını geç biraz yaşına göre konuş. 37 yaşındayım diyorsun ilk defa böle laf işittim sen hangi ülkede yaşıyorsun. Yalakalıkmı yapıyorsun joomlatr forumunda sana güzel yer versinler diye.

More
13 years 5 months ago #9 by anoel
:)) yazık sana uğur.

More
13 years 4 months ago #10 by hafc
adamlar kalkıp size destek veriyor sizler hala neyleri soyluyorsunuz!
joomlaTR de destek yok diyorsunuz , bu zamana kadar kaç soru sordunuz joomlaTR ye (once arama yaparak) ?
yaklasık 6 aydır joomla ile ilgileniyor ve denemeler yapıyorum. su dakikaya kadar bir tane soru sormus değilim neden biliyormusun? ARAMA YAPIYORUM . bence sen ve senin gibilerde öncelikle arma yapsın adam gibi , sizin arayısınız sanıyorumki şu. ne hata yaparsam yapayım , ''ne yanlış yaparsam yapayım destek vermek zorundalar'' mantıgınız bu ise yıllık anlaşma yapın sadece sorun oldugunda değil her guncellemede anlaşma yaptıgınız kişi , kurum desteginizi versin.
boş boş konuşup insanları yanlış yonlendirmeyin.

(biraz hortlattım konuyu ama sinirlerim bozuldu kusura bakmayın) selametle..

Time to create page: 0.379 seconds