Kunena 6.2.6 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.2.6 [K 6.2.6] which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.4.x/5.0.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.1 / K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.2

Question Kunena Tablo Aktarımı

More
15 years 1 month ago #1 by LeroanZ
Arkadaşlar sorunum çok acil; şimdi 1.0.x kullanıyordum ve 1.5 göçü yaptım, kunena filan yüklendi vs...
olmadı bazı bozukluklar oldu vs...
eski tablolara ihtiyacım vardı. 1.0.x deki tabloları kopyaladım, yenisindekileri silip üstüne yazdım fakat türkçe karakter sorunları oldu, tr dosyasını attım sistem tr fakat contentler yani forumdaki içeriklerde tr karakter sorunları oldu
sonra da ben bu bozukluğa rağmen dedim acaba yenilerinde de mi bir sorun var diye tekrar yeni mesaj postaladım, sayfada debug hatası çıktı. oysa php myslq versionları tam uygun kurulumda da öle demişti...
ne yapmam gerek bana adım adım söler misiniz
1.0.x deki forum içeriğine olduğu gibi ihtiyacım var kısacası 1.5 de çalıştırılacak şekilde yardımlarınızı çok acil bekliyorum

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #2 by LeroanZ
Replied by LeroanZ on topic Re:Kunena Tablo Aktarımı
lütfen yardım edin...

More
15 years 1 month ago #3 by LeroanZ
arkadaşlar ama hiçkimse yardımcı olmuyorr ?

More
15 years 1 month ago #4 by ugur
Replied by ugur on topic Re:Kunena Tablo Aktarımı
Geçiş olayında yardımcı olamıyacağım. Hiç ilgilenmedigim bir konu. Yardımcı olacak arkadaşlar çıkar umarım.

More
15 years 1 month ago #5 by LeroanZ
yok artık ama ya...

Time to create page: 0.350 seconds