Kunena 6.2.6 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.2.6 [K 6.2.6] which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.4.x/5.0.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.1 / K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.2

Question ACIL!!! 1.5.5 - 1.6.0 Yükselme işleminden sonra "Boş Beyaz Ana Sayfa" sorunu

More
13 years 6 months ago - 13 years 6 months ago #1 by IBRAHIMOGLU
Joomla'da 1.5.5 - 1.6.0 Yükseltme işleminden sonra "Boş Beyaz Ana Sayfa" sorunu yaşıyorum, acil yardıma ihtiyacım var.
ahiska.net - Boş Ana Sayfa
ahiska.net/forum - Açılmaya çalışılan konum hiçbir zaman sonlanmayacak bir yönlendirme döngüsüne girdi. (Kunena için SEF özelliğini kapatınca ahiska.net/forum açılmaya başladı)

ama diğer sayfalar sorunsuz açılıyor örn: ahiska.net/haber vs...

Ek : Joomla'da Kunena için SEF özelliğini kapatınca ahiska.net/forum açılmaya başladı ama Ana Sayfa hala Boş Beyaz Sayfa...
Last edit: 13 years 6 months ago by IBRAHIMOGLU.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #2 by ismail kuzucu
Forum sürümünü tekrar 1.5 ile değiştirin. Daha sonra kunena sürümünü 1.5.12 sürümü ile güncelleyin.

Tekrar 1.6.0 sürümüne geçiş yapmayı deneyin...

More
13 years 2 months ago - 13 years 2 months ago #3 by zarhs
Ben de forumdaki bir konuya tıkladığımda şöyle bir hata alıyorum:

Yönlendirme geçersiz
Açılmaya çalışılan konum hiçbir zaman sonlanmayacak bir yönlendirme döngüsüne girdi.

* Bu sayfa düzgün biçimde yönlendirilmiyor. Bunun nedeni çerezlerin kabul
edilmemesi olabilir.

Bunun bir çözümü var mı acaba?
Last edit: 13 years 2 months ago by zarhs.

More
13 years 2 months ago #4 by ismail kuzucu
Menü yöneticisinden kunena menüye gir. Forum yazan menüye girip forum olan link adını değiştir ve kaydet.

Ana menüde de link forum olduğu için linkler çakışma yapıyor ve bu hatayı veriyor...

Time to create page: 0.438 seconds