Kunena 6.3.0 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.3.0 [K 6.3.0] in stable which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.4.x/5.0.x/5.1.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.3

Question Kunena Forum 1.5.12 Bakim surumu yayinlandi

More
13 years 10 months ago #1 by ugur
Kunena Takımı Kunena 1.5.12 versiyonunu duyurmuş bulunmakta. Tüm kullanıcılar bu bakım sürümünü yükseltmeleri için tavsiye edilmektedir.
Bu sürümde, kunena kullanıcıları tarafından praor edilen hata ve açık içeren çeşitli sorunlar düzeltildi.. Ayrıca bu yeni sürümde ziyaretcilerden dosya gizle/göster seçeneği uygulandı ve sitenize üye olmadan ziyaretçilerin mesaj yazmalarına izin verebiliyor. Forum kategorisi yönetici özellikleri güncellendi ve üye listesini forum önyüzünde gizleme seçeneği eklenmiştir.

Kunena Forum 1.5.12 indirmek için tıklayın . Kunena forum 1.5.12 Türkçe dil dosyasını indirmek için tıklayın .

* Kunena forum kurulumu videomuzu izle yebilirsin.

Kunena güncelleme: Kunena forum 1.5.12 sürümünü, eskisini kaldırmadan üstüne kurup güncelleyebilirsiniz.

Türkçe dil dosyası güncellenecektir.

Buradaki yazılar izinsiz başka sitede kullanılamaz.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago - 13 years 9 months ago #2 by bcaner
Last edit: 13 years 9 months ago by bcaner.

More
13 years 9 months ago #3 by ugur

More
13 years 8 months ago #4 by bcaner
Sorun var tabi ki !

Yazıda yazdığın izin alınmadan kullanılamaz yazısının hukuki bir değeri var mı yoksa kafana göre mi yazdığını sormuştum ama mesajımı silmişsin. Yönetim işini beceremiyorsun, yapma. Vermen gereken sadece cevap. Cevabı da aldım gerçi

Kafana göre yazıyorsun.
The following user(s) said Thank You: spdial, cdcleaner

Time to create page: 0.527 seconds