Kunena 6.2.5 & module Kunena Latest 6.0.7 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.2.5 [K 6.2.5] which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.3.x/4.4.x/5.0.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.1 / K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.2

Question Çözüldü - Arama yapmıyor hata veriyor

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #1 by Firardaxman
Emeği olan herkese teşekkür ederim son sürüm eskilerine nazaran harika ama
Kunena forumda arama yaparken hata alıyorum.
joomla ve forum sistemi son sürüm
sistede buna sebep olacak pek hatada yok
buyrun burdan kontrol edin: www.firardaxman.com/index.php?option=com...temid=2&func=listcat
hosttan kaynaklandığını düşünüyorum ama başka hostta deneme fırsatım olmadı fakat kendi bilgisayarımda wampserver ile denedim arama yapıyor bu seferde diğer sayfalara geçmiyor hep birinci sayfada kalıyor yardımlarınızı bekliyorum
Last edit: 15 years 1 month ago by ugur.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #2 by ugur
Enes arkadaşımız konuyla ilgileniyor. Size cevap verecektir umarım.

More
15 years 1 month ago #3 by Enes
yöneticililer bu konuda bir sorunun olduğunu kabul ediyorlar ve ilgilendiklerini söylüyorlar. bi yerde daha sordum. bakalım çözüm gelirse yazarız

More
15 years 1 month ago #4 by Enes
bu arada herhangi bir SEF programı kullanıyor musun?

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #5 by Firardaxman
Siteyi sil baştan yeni kurdum şimdilik herhangibir SEF eklentisi kurmadım forum önemli olduğu için ilk olarak forumun düzgün çalışmasını istiyorum ilk fırsatta da başka hostta deneyeceğim bakalım hosttan mı kaynaklanıyor bugün inşallah deneme fırsatım olur

yardımlarınız için çok minnettarım emekleriniz için çok çok teşekkür ederim bu son sürüm çok iyi olmuş daha da gelişeceğine inanıyorum birde artiosef kurulduğunda sağ köşedeki mesaj linkleri www.kunena.com/forum?func=view&catid=41&id=4787#4866 bu linkler html olduğunda ve tıklanınca ana sayfaya yönleniyordu inşallah bu durumda düzelmiştir
Last edit: 15 years 1 month ago by Firardaxman.

More
15 years 1 month ago #6 by Enes
çıkan her yeni versiyonda bir çok hata ve açık ortadan kaldırılıyor ama malesef her yeni sistemde olduğu gibi yeni çıkan kunena'da da hata olabiliyor. sizin ilettiğiniz soruları biz çözmeye çalışıyor, çözemezsek de yöneticilere iletiyoruz ve cevapları paylaşıyoruz. yardımcı olabiliyorsak ne mutlu...

versiyonu yükselttiğinde bir çok sorunun çözülecektir umarım... bu arada artio için olan kunena eklentileri de vardı. onları da denemeyi unutmayalım. tabi kunena versiyonunuzla uyumlu olanlarını. kolay gelsin

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #7 by Enes
hocam bu arada arama yaptığınızda ilk arama sayfasının çıkıp 2. ve diğer sayfalara geçmemesi sorununuz için ekte verdiğim eklentiyi yüklmeniz gerekmekte... bunu eklerseniz sorun kalacak:

File Attachment:

File Name: com_kunena...5550.zip
File Size:7 KB
Attachments:
Last edit: 15 years 1 month ago by Enes.

More
15 years 1 month ago #8 by limitsizim
çözülmicek sorunlar degil bunlar bakin hemen çözdüler :D

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #9 by Firardaxman
Çok teşekkür ederim. kendi bilgisayarımda kurulu olanda arama sonuçlarındaki diğer sayfalara geçme sorunu verdiğiniz eklenti ile düzeldi. Aynı dosyaları asıl siteyede yükledim belki işe yarar umudu ile ama halan arama problemi devam ediyor. ilgi ve alaka gösterdiğiniz için çok çok teşekkür ederim..

I N S T A L L : Successful

php version: 5.2.8 Required >= 4.3.0
mysql version: 5.0.45 Required >= 5.0.0
Thank you for using Kunena!
Kunena Forum Component for Joomla! © by www.Kunena.com . All rights reserved.
Last edit: 15 years 1 month ago by Firardaxman.

More
15 years 1 month ago #10 by Firardaxman
Enes bey arama konusuna el atarsan çok sevinirim

Time to create page: 0.473 seconds