Kunena 6.3.0 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.3.0 [K 6.3.0] in stable which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.4.x/5.0.x/5.1.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.3

Question Mesajlara resim eklenmiyor

More
14 years 2 weeks ago #1 by cevikarslan
Arkadaşlar forumda çok araştırdım bi çözümü bulamadığım için konu açmak zorunda kaldım... Mazur görün. Forumda bir mesaja resim eklemek için alttaki resim ekle butonuna tıklayıp bilgisayarımızdan resim seçtiğimde resimi yüklemiyor. yanındaki img butonuna basınca da eklemiyor sadece [/img] yazısı çıkıyor. bu konu benim için çok önemli eğer yardımcı olursanız çok sevinirim.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
More
13 years 8 months ago #3 by javkhe
Arkadaşlar forumda çok araştırdım bi çözümü bulamadığım için konu açmak zorunda kaldım... Mazur görün. Forumda bir mesaja resim eklemek için alttaki resim ekle butonuna tıklayıp bilgisayarımızdan resim seçtiğimde resimi yüklemiyor. yanındaki img butonuna basınca da eklemiyor sadece [/img] yazısı çıkıyor. bu konu benim için çok önemli eğer yardımcı olursanız çok sevinirim.

More
13 years 8 months ago #4 by ismail kuzucu
Kunena sürümünü 1.5.12 değil ise bu sürüme güncelleyin. Vede resim yükleme klasörlerine 777 değerini verip tekrar deneyin.

Time to create page: 0.494 seconds