Kunena 6.3.0 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.3.0 [K 6.3.0] in stable which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.4.x/5.0.x/5.1.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.3

Question Kunena ve CB deki imza ekleme hakkında.

More
14 years 2 months ago #1 by syner
Merhaba arkadaşlar ben siteme ilk başlardan bu yana hep kunena kullandım ve kunenanın yapılandırmasında ki Miniresim uyumluluğu ve profil ayarları bölümlerini kunena olarak kullandım fakat bu hafta CB ekledim çokta beğendim lakin bir yerde bir problem ile karşılaşmaktayım, yukarıda belirttiğim Miniresim uyumluluğu ve profil ayarlarını Community Builder olarak seçtim
eskiden kunena ayarlarından üyeler imzalarını düzenleyip ekledikleinde ve foruma mesaj yazdıkarında imzalar mesajın en altında gösteriyordu, fakat şimdi Community Builder yapınca imzalar üyelerin isimlerinin altında çıkıyor ve resim olarkta çıkmıyor direk kodlar çıkyor.
Ben yine eski kunenadaki gibi üyelerim yeni community builde profillinden imza eklediğinde mesajların altında nasıl gösterilesni sağlayacağım,ben mi bir yerde bir seçenekte hata yapmaktayım yokse bu herkezdemi aynı bu problem yüzünden imza eklemeyi sitede engelledim aşağıdaki resim size daha detaylı olarak ne demek istediğimi anlatacaktır.

www.resimupload.com/ds327779195_kunena.html

www.resimupload.com/ds685964650_profilanasayfa.html

Please Log in or Create an account to join the conversation.

• joomla
  • joomla's Avatar
  • Visitor
14 years 1 month ago #2 by joomla
Replied by joomla on topic Re:Kunena ve CB deki imza ekleme hakkında.
syner wrote:

Merhaba arkadaşlar ben siteme ilk başlardan bu yana hep kunena kullandım ve kunenanın yapılandırmasında ki Miniresim uyumluluğu ve profil ayarları bölümlerini kunena olarak kullandım fakat bu hafta CB ekledim çokta beğendim lakin bir yerde bir problem ile karşılaşmaktayım, yukarıda belirttiğim Miniresim uyumluluğu ve profil ayarlarını Community Builder olarak seçtim
eskiden kunena ayarlarından üyeler imzalarını düzenleyip ekledikleinde ve foruma mesaj yazdıkarında imzalar mesajın en altında gösteriyordu, fakat şimdi Community Builder yapınca imzalar üyelerin isimlerinin altında çıkıyor ve resim olarkta çıkmıyor direk kodlar çıkyor.
Ben yine eski kunenadaki gibi üyelerim yeni community builde profillinden imza eklediğinde mesajların altında nasıl gösterilesni sağlayacağım,ben mi bir yerde bir seçenekte hata yapmaktayım yokse bu herkezdemi aynı bu problem yüzünden imza eklemeyi sitede engelledim aşağıdaki resim size daha detaylı olarak ne demek istediğimi anlatacaktır.

www.resimupload.com/ds327779195_kunena.html

www.resimupload.com/ds685964650_profilanasayfa.html

Bu arada Community Builder 1.2.2 Yayınlandı. joomlapolis.com

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.533 seconds