Kunena 6.3.0 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.3.0 [K 6.3.0] in stable which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.4.x/5.0.x/5.1.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.3

Question Kunena Beyaz Sayfa sorunu

More
14 years 6 months ago #1 by muca_kaleyn
İyi çalışmalar, joomlanın 1.5.14 sürümünü kullanıyorum sitemde forum olarak kunena 1.5.6 kurdum kurulumda ve yönetimde herhangi bir sorun yok ancak formun içeriğinde sorun var. ana başlıklar altında yeni konu açtığım zaman herhangi bir şey açılmıyor sadece beyaz bir sayfa internet explorerde denediğim zaman ise sayfa görüntülenemiyor hatası veriyor acaba hostingten mi yoksa kullandığım sistemden mi kaynaklanıyor. ayrıca Community Builder bileşeniylede aynı sorunu yaşıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #2 by anyfc
Replied by anyfc on topic Re: Kunena Beyaz Sayfa sorunu
Yaklaşık bir yıl sonra cvp yazıyorum :) aynı sorun bendede vardı araştırırken bu sayfayı okudum plugin yönetiminden son eklediğim pluginleri tek tek pasifleştirdim sorun ordan kaynaklanıyormuş belki diğer arkadaşlara yardımcı olur

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.462 seconds