Kunena 5.2 RC3 Released (29 Nov 2020)

The Kunena team is thrilled to announce the third public release candidate of Kunena 5.2, a native Joomla extension for Joomla 3.9. This is a development release and should be only be used for testing; this version is not recommended for live websites at this stage.

The purpose of this release is to encourage testing by downloading, installing and identifying any problems or shortcomings that people may discover. K 5.2.0 RC3 is stable and we are aware that people will discover defects. We encourage you to use the forum to report defects, as soon as they are discovered, so that the development team can work through the problems before the release of K 5.1 as a stable product. Reporting defects does not mean that the problems can or will be fixed. The Kunena team is looking forward to hearing your feedback on how well we have achieved our design goals.

Question Kunena 1.7.2 mesaj önizleme

More
8 years 9 months ago #1 by webmasder
Merhabalar
Araştırdım ama net birşey elde edemedim. 1.6 dan son sürüme 1.7.2'ye güncelledim. Bu mesajda olduğu gini konu açarken göndermeden önce mesajların önizlenme özelliği konusunda yardımcı olur musunuz?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 9 months ago #2 by Enes
Konu açarken önizleme özelliğini ben göremedim. Öyle bir özellik var mı? Belki başka bir forumla da karıştırıyor olabilirsiniz, tam olarak emin değilim.

More
8 years 7 months ago #3 by syner
Replied by syner on topic Kunena 1.7.2 mesaj önizleme

webmasder wrote: Merhabalar
Araştırdım ama net birşey elde edemedim. 1.6 dan son sürüme 1.7.2'ye güncelledim. Bu mesajda olduğu gini konu açarken göndermeden önce mesajların önizlenme özelliği konusunda yardımcı olur musunuz?

Bu problemden bende de mevcut, mağlesef bende bu problem konusunda ne kadar araştırma ve hata bildirme yaptı isem sonuç alamadım,

www.kunena.org/forum/169-K-16-and-K-17-S...-section-gives-error

@Enes: Bu konuda bir araştırma yapıp bu problemimize bir çözüm bulabilirmisin lütfen, üyelerimizde devamlı bu problemden yakınmaktalar.

iyi forumlar.

More
8 years 7 months ago #4 by Enes
Replied by Enes on topic Kunena 1.7.2 mesaj önizleme
@syner

Linkini verdiğin konuda Matias senden kayıtlı kullanıcı bilgilerini istemiş... Çünkü sadece üyelerin giriş yapabilmesi durumunda görebileceğini söylemiş...
Onlara gerekli bilgileri sağlarsan ilgileneceklerdir.

• Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Time to create page: 0.084 seconds