Kunena 6.2.5 & module Kunena Latest 6.0.7 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.2.5 [K 6.2.5] which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.3.x/4.4.x/5.0.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.1 / K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.2

Question Kunena forum üyelik sorunu!

More
12 years 2 months ago - 12 years 2 months ago #1 by silentdeath
Merhaba arkadaşlar.Ben sitemi taşıyorum.Eski hostta agora forum kurulu önce kunena 1.5.12 sürümünü kurdum sonra acesefin agora to kunena bileşeni ile agora formunu aktardım kunenaya.Sonra kunenayı önce kunena 1.6 ya sonra kunena 1.7.1 e güncelledim.Kunena tablolarını veritabanından yedek aldım yeni hosta kunena 1.7.1 kurdum ve yedek aldığım önceki kunena tablolarını yükledim.Hiç bir şeyde sorun yok fakat profil resmi yüklemek istenildiğinde ya da kullanıcı listesi görüntülenmek istediğinde

JFile::move: Cannot find, read or write file:/../domains/....../kunena_a0894b947b425294dbde6cef2ba1ec9f'

hatası veriyor.Aynı sorun admin panelde de var.Her kullanıcı için hata veriyor.Kullanıcı giriş yapabiliyor ama sürekli ekranda bu hatar çıkıyor.Yardımcı olabilir misiniz?
Last edit: 12 years 2 months ago by silentdeath.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #2 by silentdeath
bu da resim

Attachments:

More
12 years 2 months ago #3 by silentdeath
Arkadaşlar sorunu kendi çabalarımla çözdüm.Aynı sorunu yaşayan olursa joomla klasörleri için gerekli CHMOD ayarlarını yapsın.

Time to create page: 1.602 seconds