Kunena 6.3.0 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.3.0 [K 6.3.0] in stable which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.4.x/5.0.x/5.1.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.3

Question migrare de la 1.0.8 la 1.0.10

More
14 years 10 months ago - 14 years 10 months ago #1 by Arbait
A trecut careva de la 1.0.9 la 1.0.10?
Ce probleme a intimpinat?
Ma intereseaza in mod deosebit comportamentul plugin-ului "ObjectClarity Kunena Discussbot", fara de care nu as trece la 1.0.10...
Last edit: 14 years 10 months ago by Arbait. Reason: am modificat titlul, e vorba de 1.0.8

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #2 by mett
Salut

Inteleg ca pluginul merge fara probleme in 1.0.9? Pentru ca in ultima versiune nu reusesc sa-l fac sa mearga, imi spune tot timpul ca nu am acces in forum, desi sunt admin si setarile sunt corecte

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #3 by Arbait
Salut mett,
Cum vezi am modificat titlul, eu am pe site 1.0.8, scuza ma daca te am incurcat cu asta.
Pentru mine pluginul ala este extrem de important, de asta nu am upgradat Kunena.
Atit de important incit as merge pina la a renunta la Kunena pentru a folosi un forum care sa aiba o astfel de functionalitate.
O intrebare: ai idee cum sa fac sa se deschida forumul cu topicurile "inchise", adica userul sa de a click pe semnul [+] pentru a le vedea topicurile child?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.487 seconds