Kunena 6.3.0 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.3.0 [K 6.3.0] in stable which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.4.x/5.0.x/5.1.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.3

Question Kunena içinde Uddiem başlığı

More
14 years 6 months ago #1 by syner

1:Merhaba arkadaşlar sitemde kunena kurulu ayrıca üyeler arası mesajlaşma için Uddiem yükledim, ve uddiem zip dosyasının içerisinden çıkan mod_uddiem eklentisi ile sitenin istediğim yerinde Özel mesajlar şeklinde gösterebiliyorum üyelere fakat ben sadece forumda görünmesi için ayarladım, problemim ise bu özel mesajlar bağlantısını yukarıda da resimdede görüldüğü gibi kırmızı daire içerisine aldığım ve 1 olarak belirttigim yerde bulunan profil ve kurallar yazısının yanına nasıl extra bir buton daha ekleyip Özel mesajlar yazısını ekleyebilirim?
2: Diğer seçenegim ise mod_uddiem eklentisini top olarak ayarlayarak login bölümünün altına aldım 2 numaralı kırmızı çizgeye bakınız lütfen fakat bu seferde banner ile özel mesajlar yazısının renginden dolayı ne belli oluyor nede okunuyor bu yazı rengini nasıl ayarlayabilirim ? aslında bu seçenek çok cazip duruyor fakat css dosyalarından mı ayarlanıyor yoksa js mi anlayamadım dosyaların içerisinde renk kodları var fakat hangisi o yazının rengini değiştirir bulamadım. yardım ederseniz çok sevinirim

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #2 by syner
Cevap verebilecek hiç bilgi sahibi birisi yokmu ?

More
14 years 6 months ago #3 by anyfc
evet cevap verecek kimse yokmu

More
14 years 6 months ago #4 by cempatik
modülü farklı yerlerde denersen sorun özülür

Time to create page: 0.508 seconds