Kunena 5.1.15 Released (27 Oct 2019)

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 5.1.15 [K 5.1.15] which is now available for download as a native Joomla extension for J! 3.9.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 5.1 and issues discovered during the development stages of K 5.1.

Question Resim [IMG] Sorununun Çözümü

More
10 years 3 months ago - 10 years 3 months ago #1 by ethelmanea
Merhaba arkadaşlar baktım kimse soruna çözüm bulmamış ben araştırayım bulayım dedim.
İlk resmi gösterip ikinci resmi göstermeme sorunu diye göstermesi sorununun çözümü aşağıdakileri yapmanızla hallolur. Şu dosyayı açın [b]/components/com_kunena/lib/kunena.parser.php[/b] lines: 345-348 Önceki Kod: [code]$file_ext = explode(',', $params->get('upload_extensions')); preg_match('/\.([\w\d]+)$/', $between, $matches); } if (!in_array(strtolower($matches[1]), $file_ext)) break;[/code] Bu şekilde değiştirin: [code]$file_ext = explode(',', $params->get('upload_extensions')); } preg_match('/\.([\w\d]+)$/', $between, $matches); if (!in_array(strtolower($matches[1]), $file_ext)) break;[/code] ATmaCA - [email protected] PR€NS[IMG] diye göstermesi sorununun çözümü aşağıdakileri yapmanızla hallolur.

Şu dosyayı açın
/components/com_kunena/lib/kunena.parser.php lines: 345-348

Önceki Kod:

$file_ext = explode(',', $params->get('upload_extensions'));
preg_match('/\.([\w\d]+)$/', $between, $matches);
}
if (!in_array(strtolower($matches[1]), $file_ext)) break;

Bu şekilde değiştirin:

$file_ext = explode(',', $params->get('upload_extensions'));
}
preg_match('/\.([\w\d]+)$/', $between, $matches);
if (!in_array(strtolower($matches[1]), $file_ext)) break;

ATmaCA - [email protected] PR€NS
Last edit: 10 years 3 months ago by ethelmanea.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 2 months ago #2 by Enes
Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler...

More
9 years 8 months ago - 9 years 8 months ago #3 by turkerol
yaw arkadaşlarşu işe bir türlü çözüm bulamadım...kunena 1.5.10 kurdum bakmadığım forum,araştırmadığım şey kalmadı.ama siteye mesaj yazarken malesef yolllamk istediğim foto gitmiyorrr....bu bahsettiğiniz kodlarda kunena.parser.php 'in 614-615-616 satırlarda bulunuyor..ne denediysem nafile.dosya izinleri fb files altında image 777...
Attachments:
Last edit: 9 years 8 months ago by turkerol.

More
9 years 8 months ago #4 by ugur
turkerol wrote:

yaw arkadaşlarşu işe bir türlü çözüm bulamadım...kunena 1.5.10 kurdum bakmadığım forum,araştırmadığım şey kalmadı.ama siteye mesaj yazarken malesef yolllamk istediğim foto gitmiyorrr....bu bahsettiğiniz kodlarda kunena.parser.php 'in 614-615-616 satırlarda bulunuyor..ne denediysem nafile.dosya izinleri fb files altında image 777...

www.kunena.com/forum/41-turkish/43487-ku...-1510-hakknda-duyuru

More
9 years 8 months ago #5 by RAMX
şu embed olayınada bi el atsanız mesajlara embed ile video eklenemiyoda :(

More
9 years 8 months ago #6 by Trabzonli
embed olayı şimdilik mümkün değil çıkacak diğer sürümleri bekleyiniz yada kunena editöründeki video sitelerine uygun videolar bulmanız.

• Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Time to create page: 0.112 seconds