×
Kunena 5.1.14 Released - Security release (13 Aug 2019)

The Kunena team is proud to announce the arrival of Kunena 5.1.14 [K5.1.14] which is now available for download as a native Joomla extension for Joomla 3.9.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 5.1 and issues discovered during the development stages of K 5.1.14. This update fixed 1 security issue.

Question Joomla 1.5 xmap Kunena Forum 2.0.2 Plugin lazım

More
6 years 11 months ago #1 by ugno
Merhaba arkadaşlar. Joomla 1.5 sitemin üzerinde 1.5 için yapılmış en son sürüm xmap site haritasını kullanıyorum. Kunena forum 2.0.2 kurdum ancak xmap içerisine konular eklenmiyor. 2 haftadır internette arıyorum bir çözüm bulamadım. yapılan eklentiler hep eski sürümler için. kunena 2 sürümü için bir bir eklenti var ancak oda joomla 1.5 e uyum sağlamıyor. Bana kunena ile uyumlu bir site haritası önerebilir misiniz? Ya da xmap için bir eklenti verebilir misiniz...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
6 years 11 months ago #2 by Enes
JoomlaBilgi.org sitesindeki forum bölümünde bir arkadaş Xmap için bir dosya paylaşmıştı. Normalde Xmap eklentisi Kunena 2.0 sürümlerini henüz desteklemiyor.

Sanırım destek aradığınız sitelerde yeterince araştırmadınız...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
6 years 11 months ago #3 by ugno
Cevabınız için teşekkürler ancak o siteye de baktım sadece Joomla 2.5 için olan dosya var. Yani Joomla 1.5 üzerine kurulmuyor. Bu konuda hala sıkıntı yaşıyorum.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Time to create page: 0.106 seconds