Kunena 6.2.6 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.2.6 [K 6.2.6] which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.4.x/5.0.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.1 / K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.2

Question درخواست راهنمایی فوری برای مخفی کردن تالار

More
11 years 7 months ago #1 by sdns
من می خوام یکی از تالارهامو اعضای عادی نتونن ببینن یعنی اینکه یه گروه کاربری که درست کردم و اعضایی هم داره اونها بتونن فقط اون تالار رو ببینن ولی وقتی سطح دسترسی ها رو تنظیم می کنم که اعضای معمولی نبینن بازهم براشون نشون می ده.
آیا این امکان توی کئوننا هستش؟

یکی هم اینکه دکمه پیوست کارنمی کنه! یعنی وقتی دکمه ی افزودن فایل رو می زنم هیچ اتفاقی نمی افته!
نسخه هم 2 هستش.
ممنون می شم اگه کمک کنین

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #2 by abdulhalim
سلام

درمورد سوال اولت باید بگم که این امکان وجود داره که شما یک تالاری داشته باشید که بجز اعضای سایت کس دیگه نتونه ببینه ، همینطور میتونید سطح دسترسی و مشاهده رو فقط برای مدیران سایت بگذارید ؛ اگر چیز بیشتری از این رو میخواید فکر میکنم باید از افزونه های دیگه ای هم کمک بگیرید که اطلاعاتی ندارم

درمورد مشکل دوم هم احتمال داره ایراد از قالب سایتت باشه ؛ شاید جایی دوتا افزونه با هم تداخل ایجاد میکنند

ضمناً اگر دموی سایتت رو هم بزارید بهتره

I was afraid of the dark and suspicious of the light

More
11 years 7 months ago #3 by sdns
مشکل اول حل شد و دلیلش هم این بود که باید برای زیرمجموعه ها هم سطح دسترسی مربوطه رو می ذاشتم.

مشکل دوم:
من از قالبی که برای کئوننا 1.7 بود برای 2 استفاده کردم.آیا مشکل می تونه از اون باشه؟
بقیه جاهاش درسته ولی

More
11 years 7 months ago #4 by sdns
بله مشکل از قالب هستش.با عوض کردن قالب درست می شه.ولی من نمی خوام قاللب رو عوض کنم.
راهی برای حل کردنش سراغ دارین؟
جوری که از قالب جدا باشه و ربطی به قالب نداشته باشه؟

More
11 years 7 months ago #5 by abdulhalim
نمیدونم دقیقاً ، تیم کیوننا کلا با قالبهای دیگه مشکل داره ، خیلی از قالبها استاندارد نیستند مخصوصا که شما از قالب قدیمی استفاده کردید

I was afraid of the dark and suspicious of the light

More
11 years 7 months ago #6 by sdns
مشکل از قالب کیوننا نیست ها! مشکل از قالب سایته! یعنی با عوض کردن قالب سایت و استفاده از قالب های پیش فرض خود جوملا مشکل حل می شه.

Moderators: abdulhalim
Time to create page: 0.359 seconds