Kunena 6.3.0 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.3.0 [K 6.3.0] in stable which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.4.x/5.0.x/5.1.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.3

Question Seo'da Türkçe karakter sorunu

More
13 years 8 months ago #1 by istikrar
Merhaba Arkadaşlar
2 gün boyunca bu site bulunan bu konu altındaki bütün işlemleri okudum ve uyguladım.
ama yinede türkçe karak ter sorunu devam ediyor.
türkçe karakder derken yanlış anlaşılmasın forumda türkçe karakterlen gayet normal sadece seo yani link uzantılarında sorun var.
türkçe karakter ile alakalı eklenti olan plgTurkceAlias12.zip anlatıldığı gibi kunena forumda etkili olmadığını gördüm.
bu eklenti sadece anasayfada yanı joomla nın kendi dizininde etkili olduğunu gördüm kunena forum dizininde etkili olan bir düzenleme veya bir eklenti mevcutmu şimdiden herkeze teşekkür ediyorum .

Sorunun Görünümü:

v11-Temalar%C4%B1.html

Olması gereken:

v11-Temalari.html

Please Log in or Create an account to join the conversation.

• joomla
  • joomla's Avatar
  • Visitor
13 years 8 months ago #2 by joomla
Replied by joomla on topic Re: Seo'da Türkçe karakter sorunu

istikrar wrote: Merhaba Arkadaşlar
2 gün boyunca bu site bulunan bu konu altındaki bütün işlemleri okudum ve uyguladım.
türkçe karakder derken yanlış anlaşılmasın forumda türkçe karakterlen gayet normal sadece seo yani link uzantılarında sorun var.
türkçe karakter ile alakalı eklenti olan plgTurkceAlias12.zip anlatıldığı gibi kunena forumda etkili olmadığını gördüm.
bu eklenti sadece anasayfada yanı joomla nın kendi dizininde etkili olduğunu gördüm kunena forum dizininde etkili olan bir düzenleme veya bir eklenti mevcutmu şimdiden herkeze teşekkür ediyorum .

Sorunun Görünümü:

v11-Temalar%C4%B1.html

Olması gereken:

v11-Temalari.html

2 kere başlık açmanın bir anlamı olmaması gerek forumda. Ben kullanıyorum bir sorun yok. Sizin muhtemelen SEO ile alakalı durum gibi...

More
13 years 8 months ago #3 by istikrar

joomla wrote:

Sorunun Görünümü:

v11-Temalar%C4%B1.html

Olması gereken:

v11-Temalari.html

2 kere başlık açmanın bir anlamı olmaması gerek forumda. Ben kullanıyorum bir sorun yok. Sizin muhtemelen SEO ile alakalı durum gibi...

bende biliyorum seodan olduğunu arkadaşım ben nedenini soruyorum.
ikinci olarak aynı konuyu iki kere acdığımın farkında değilim
şu joomlatr denilen site yöneticilerine kızgınlığımdan ne yaptığımı bilmiyorum.
kunu acılmışken biraz eleştireyim
adamlar sözde türkiyede joomla yetkilisi ayaklarına takılıyorlar yaptıkları hiç bir içraat yok bir site acmışlar yalandan yere insanları orada oyalıyorlar destek felan verdikleri bir konu yok

More
13 years 8 months ago #4 by ismail kuzucu
Pluginin forumdada çalışması gerekir. Plugini kurduktan sonra uyumlu eklerden aktif ettin mi?

Olmaz ise artio Joomsef 3.7.0 bileşenini indirip kurabilirsin. Kurduğun zaman manager bölümünden kunena eklentisini seçip aktif edersen kunena seolu olarak gözükecektir.

Kolay gelsin...

• joomla
  • joomla's Avatar
  • Visitor
13 years 8 months ago - 13 years 8 months ago #5 by joomla
Replied by joomla on topic Re: Seo'da Türkçe karakter sorunu

istikrar wrote:

joomla wrote:

Sorunun Görünümü:

v11-Temalar%C4%B1.html

Olması gereken:

v11-Temalari.html

bende biliyorum seodan olduğunu arkadaşım ben nedenini soruyorum.
ikinci olarak aynı konuyu iki kere acdığımın farkında değilim
şu joomlatr denilen site yöneticilerine kızgınlığımdan ne yaptığımı bilmiyorum.
kunu acılmışken biraz eleştireyim
adamlar sözde türkiyede joomla yetkilisi ayaklarına takılıyorlar yaptıkları hiç bir içraat yok bir site acmışlar yalandan yere insanları orada oyalıyorlar destek felan verdikleri bir konu yok

Küfür içerikli maillerin neden olmasın?
Last edit: 13 years 8 months ago by joomla.

More
13 years 8 months ago #6 by sozzled
*** Moderator's comment: This thread was reported to the moderation team for offensive content. I do not speak Turkish. Using Google translate, I was unable to see what was offensive. The moderator of this category (ugur) can make that decision and directly make contact with user(s) who post offensive content, warning them and, if necessary, editing or removing those parts that he considers are offensive.

If you do not understand English, please use Google Translate to translate this into Turkish.

Thank you
The following user(s) said Thank You: camsarim

Time to create page: 0.549 seconds