Kunena 6.2.6 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.2.6 [K 6.2.6] which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.4.x/5.0.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.1 / K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.2

Question Çözüldü - Fatal error: kunena.debug.php on line 54 - HATASI

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #1 by limitsizim
Forumu bügün sabah 1.0.8 e güncelledim sabah herşey normaldi ayzı yazdım başlık sildim falan ama akşam forumda hangi başlıga tıklarsam şu hatayı alıyorum:
Code:
Fatal error: Unable to load messages.\nDB function reports no errors in /home/siteadi/public_html/components/com_kunena/lib/kunena.debug.php on line 54

Neden kaynaklı olabilir?
Last edit: 15 years 1 month ago by ugur.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #2 by ugur
Şu an için fikrim yok bu konu hakkında bir cevap veremiyorum. Durduk yere nasıl bozuluyor anlamış değilim.

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #3 by Enes
Mysql versiyonunzdan kaynaklanıyor olabilir. yani eski versiyon ise bu hata olabiliyor bildiğim kadarıyla. versiyonunuzun MySQL 5.0.x olmasına dikkat edin...

ikinci bir neden ise eğğer kunena yükleme uzun sürdü ise oturum zaman aşımından dolayı tüm tablolar oluşturulmamış olabilir.. araştırdığım kadarıyla bunlar.
bu arada durduk yerey bozulacağını ben de hiç sanmıyorum. :S
Last edit: 15 years 1 month ago by Enes.

More
15 years 1 month ago #4 by limitsizim
Mutlaka durduk yere bozulmaz benden veya benim dışımda bir sebeb tetiklicekki ölyle bozulur Mysql 5.0.67-community versiyonu bu şekilde yazıyor yanı uyuyor bende anlamış degilim :(

More
15 years 1 month ago #5 by Enes
o zaman diğer sebepten yani oturum zamanaşımından kaynaklanıyor olabilir. emin değilim ama yöneticiler bu tip durumdan bahsetmişler. çözüm olarak da zamanı uzatıp tekrar yüklemeyi öneriyorlar

More
15 years 1 month ago #6 by limitsizim
sorun düzeldi kendiliğinden inanmıcaksınız ama hiçbişey yapmadım işlerim vardı şimdi düzeldi :D belki serverden kaynaklıdır en mantıklı açıklaması bu serverde sorun falan olduysa server şirketi düzeltince düzelmiştir ben böle düşündüm :D

More
15 years 1 month ago #7 by Enes
düzeldiğine sevindim... umarım yine bozulmaz haberiniz yokken. kolay gelsin

More
15 years 1 month ago #8 by limitsizim
serverden kaynaklı olmuş joomla 1.0 ve fireboard 1.0.5 kullanan aynı serverden aynı paketi aldıgımız arkla konuştum msnden ondada olmuş server kaynaklı yanı :silly:

Time to create page: 0.373 seconds