Kunena 6.2.5 & module Kunena Latest 6.0.7 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.2.5 [K 6.2.5] which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.3.x/4.4.x/5.0.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.1 / K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.2

Question Kunena 1.0.8 Türkçe Dil Paketi

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #1 by ugur
Kunena 1.0.8 türkçe dil paketi.

Paket içinde, Joomla 1.5 ve joomla 1.0 için iki dosya mevcuttur.

Güle güle kullanın

Emeği geçen enes arkadaşımıza teşekkür ederiz. ;)

indirme linki:
www.joomlatr.org/index.php/haberler/286-...8-kararli-surum.html
Attachments:
Last edit: 15 years 1 month ago by ugur.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #2 by Enes
ne demek uğur abi, JTR takımı olarak iş başındayız... umarım herkesin işini görür. eğer herhangi bir sorun yaşanırsa dosyada yine burda bildirebilirsiniz. olur ya dalgınlığımıza denk gelip atladığımız yer olabilir...

Kolay gelsin ;)

More
15 years 1 month ago #3 by ersingo
forumu bir türlü türkçe yapamadık. türkçe dil dosyası çalışmıyor. bu dil dosyası denendimi? tükçe dil dosyasını atınca çalışmıyor bileşen

More
15 years 1 month ago #4 by Enes
sanırım bir yerde hata var. en yakın zamanda halledip yeni dosyayı ekleyeceğiz. kusura bakmayın

More
15 years 1 month ago #5 by ersingo
indirme linkini silin o zaman üstat. millet yanlışa sürükleniyor. yarım saatten fazladır kendi sistemimi kontrol ediyorum bişeymi var diyde. ben bu yüzden bu forumu kurmaktan vazgeçtim. bileşeni kaldırıyorum.

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #6 by Enes
dosyalar güncellendi... sorun olursa burdan belirtin çözmeye çalışırız...
Attachments:

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #7 by ugur
ersingo wrote:

indirme linkini silin o zaman üstat. millet yanlışa sürükleniyor. yarım saatten fazladır kendi sistemimi kontrol ediyorum bişeymi var diyde. ben bu yüzden bu forumu kurmaktan vazgeçtim. bileşeni kaldırıyorum.

Hocam yanlışlık olabilir lütfen anlayışla karşılayın 1400 satır kolay değil çevirmek. Düzeltildi enes beyin dediği gibi teşekkürler

File Attachment:

File Name: kunena_108...utf8.zip
File Size:26 KB
Attachments:

More
15 years 1 month ago #8 by ersingo
Hayır üstat asıl siz beni yanlış anlamayın. Benim demek istediğim hazır olmayan bişeyi yayınlamak bana mantıksız geliyor. Adam türkçe yapacağım diye indiriyor forumu. dil dosyasını atıyor çalışmıyor. Bu güzel bir şey değil. onun için diyorum. Sonuçta benim gbi daha önce denemeyen kişiler sitesine forum koymak için arayışta oluyor. hepsini deniyoruz. Başarısız deneme olmaması için diyorum.

yoksa sizin çalışmalarınız ile ilgili veya emeğiniz ile ilgili hiç bir lafım yok.

Saygılarımla.
Ersin Koray GONCE

More
15 years 1 month ago #9 by Enes
ortada bir yanlış anlama yok hocam, dosyalar güncellendi denemeler de yapıldı. tekrar sorun olursa yine buradayız. niyetimiz insanların kunena'yı yükleyememesi değil tabiki...

tabiki size de teşekkürler yapıcı eleştiride bulunmuşsunuz. kolay gelsin.
(bu arada hazır olmayan bir şeyi değil de yanlış dosyayı eklemişiz. yoksa o kadar uzun dosyayı tekrar kısa sürede düzeltmek mümkün değildi, yanlışlıklar olabiliyor)

More
15 years 1 month ago #10 by ugur
Peki kolay gelsin herhangi dilde sorun olursa bildirmenizi rica ediyoruz. Teşekkürler:)

Time to create page: 0.361 seconds