Kunena 6.2.6 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.2.6 [K 6.2.6] which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.4.x/5.0.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.1 / K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.2

Question Resim ekleyemiyorum. Lütfen acil yardım!

More
14 years 2 months ago #1 by abrek05
Arkadaşlar Kunena 1.5.9 Forum Bileşeni ni kurdum tüm ayarlamaları yaptım. Ancak profilde mini resim ekleme yapmıyor. Ayrıca forum içinde de yeni konu ekleme kısmında resim ekle yapmıyor. Her ikisinde de hiç bir uyarı ve hata almıyorum. Lütfen yardımcı olun.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #2 by spdial
Hata almıyorum demişsiniz.Biraz daha ayrıntılı anlatabilirmisiniz.

More
14 years 2 months ago #3 by abrek05
spdial wrote:

Hata almıyorum demişsiniz.Biraz daha ayrıntılı anlatabilirmisiniz.

Forum içinden üye girişi yaptıktan sonra mini resim ekleyeyim dedim. Bilgisayarımdan resim seçtim okeyledim. Resim eklenmiş gibi gözüküyor am aresmin kendisi gözükmüyor. İkincisi forum içinde konu açıpta ya da bir konuya cevap yazmak isteyipre resim eklemek isteyince oluyor. Gözat butonuna tıklayıp bilgisayarımdan resim seçiyorum ekle dediğimde resim eklemiyor. Ön izlemede de gözükmüyor. İlginç olan herhangi ekelem problemini ifade eden hata uyarısıda vermiyor.

More
14 years 2 months ago #4 by spdial
Resim ayarlarını bir göz atın,Kunena 1.5.9 dosyalarını eski dosyaların üzerine tekrar yazdırın.

More
14 years 2 months ago #5 by abrek05
spdial wrote:

Resim ayarlarını bir göz atın,Kunena 1.5.9 dosyalarını eski dosyaların üzerine tekrar yazdırın.

Kunena 1.5.9 yükledim zatenn. Peki bu yazdırma işlemini nasıl yapcam?

Time to create page: 0.421 seconds