Kunena 6.2.6 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.2.6 [K 6.2.6] which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.4.x/5.0.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.1 / K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.2

Question Joomla 1.5 xmap Kunena Forum 2.0.2 Plugin lazım

More
11 years 5 months ago #1 by ugno
Merhaba arkadaşlar. Joomla 1.5 sitemin üzerinde 1.5 için yapılmış en son sürüm xmap site haritasını kullanıyorum. Kunena forum 2.0.2 kurdum ancak xmap içerisine konular eklenmiyor. 2 haftadır internette arıyorum bir çözüm bulamadım. yapılan eklentiler hep eski sürümler için. kunena 2 sürümü için bir bir eklenti var ancak oda joomla 1.5 e uyum sağlamıyor. Bana kunena ile uyumlu bir site haritası önerebilir misiniz? Ya da xmap için bir eklenti verebilir misiniz...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #2 by Enes
JoomlaBilgi.org sitesindeki forum bölümünde bir arkadaş Xmap için bir dosya paylaşmıştı. Normalde Xmap eklentisi Kunena 2.0 sürümlerini henüz desteklemiyor.

Sanırım destek aradığınız sitelerde yeterince araştırmadınız...

More
11 years 5 months ago #3 by ugno
Cevabınız için teşekkürler ancak o siteye de baktım sadece Joomla 2.5 için olan dosya var. Yani Joomla 1.5 üzerine kurulmuyor. Bu konuda hala sıkıntı yaşıyorum.

Time to create page: 1.077 seconds