Kunena 6.2.6 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.2.6 [K 6.2.6] which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.4.x/5.0.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.1 / K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.2

Question Kunena 1.7.2 mesaj önizleme

More
12 years 2 months ago #1 by webmasder
Merhabalar
Araştırdım ama net birşey elde edemedim. 1.6 dan son sürüme 1.7.2'ye güncelledim. Bu mesajda olduğu gini konu açarken göndermeden önce mesajların önizlenme özelliği konusunda yardımcı olur musunuz?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #2 by Enes
Konu açarken önizleme özelliğini ben göremedim. Öyle bir özellik var mı? Belki başka bir forumla da karıştırıyor olabilirsiniz, tam olarak emin değilim.

More
11 years 11 months ago #3 by syner
Replied by syner on topic Kunena 1.7.2 mesaj önizleme

webmasder wrote: Merhabalar
Araştırdım ama net birşey elde edemedim. 1.6 dan son sürüme 1.7.2'ye güncelledim. Bu mesajda olduğu gini konu açarken göndermeden önce mesajların önizlenme özelliği konusunda yardımcı olur musunuz?

Bu problemden bende de mevcut, mağlesef bende bu problem konusunda ne kadar araştırma ve hata bildirme yaptı isem sonuç alamadım,

www.kunena.org/forum/169-K-16-and-K-17-S...-section-gives-error

@Enes: Bu konuda bir araştırma yapıp bu problemimize bir çözüm bulabilirmisin lütfen, üyelerimizde devamlı bu problemden yakınmaktalar.

iyi forumlar.

More
11 years 11 months ago #4 by Enes
Replied by Enes on topic Kunena 1.7.2 mesaj önizleme
@syner

Linkini verdiğin konuda Matias senden kayıtlı kullanıcı bilgilerini istemiş... Çünkü sadece üyelerin giriş yapabilmesi durumunda görebileceğini söylemiş...
Onlara gerekli bilgileri sağlarsan ilgileneceklerdir.

Time to create page: 0.433 seconds