Kunena 6.2.6 released

The Kunena team has announce the arrival of Kunena 6.2.6 [K 6.2.6] which is now available for download as a native Joomla extension for J! 4.4.x/5.0.x. This version addresses most of the issues that were discovered in K 6.1 / K 6.2 and issues discovered during the last development stages of K 6.2

Question Editöre bb kodu eklemek

More
12 years 6 months ago #1 by byozcan
iyi günler arkadaşlar kunena forum sistemini kullanmaya yeni başladım gayet güzel ama bir şey öğrenmek istiyorum ben online müzik ve video yayınlamak istiyorum yani müziği kendi sunucuma yükleyip link vereceğim media playerden çalacak kısacası media player bb kodu nasıl ekleyebilirim?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 6 months ago #2 by Enes
Replied by Enes on topic Re: Editöre bb kodu eklemek
Kunena editöre BBCode eklemek oldukça zor ama istersen yine de İngilizce dokümantasyon önerebilirim...

Bu arada eğer sitende video, müzik v.b. medya dosyalarını yayınlayacaksan Kunena yerine hwdVideoShare gibi bir bileşen önerebilirim. Sonuçta Kunena bir forum bileşenidir ve daha çok tartışma, konu paylaşımları v.b. içerik yayınlama için kullanılmaktadır.

Joomla için geliştirilmiş bir sürü video ve müzik eklentileri mevcut, onları kullanman daha pratik ve profesyonelce olacaktır diye düşünüyorum.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.366 seconds